راه های ارتباطی با ما:

شماره تماس: 09127337686

ایمیل: info@atilife.com

معرفی دانشگاه خاور نزدیک

مسیر: آتی لایف » تحصیل » معرفی دانشگاه خاور نزدیک
معرفی دانشگاه خاور نزدیک

احتمالاً نام دانشگاه خاور نزدیک قبرس یا NEU، را شنیده‌اید. این دانشگاه، یکی از معتبرترین دانشگاه‌های قبرس شمالی به شمار می‌آید. مجهزترین دانشکده‌های این دانشگاه، دندانپزشکی و پزشکی بوده و بدون شک در صورت انتخاب این دانشگاه برای ادامه تحصیل، می‌توانید آینده روشن شغلی برای خود متصور شوید.

طی این مقاله به بیان توضیحات اندک در رابطه با دانشگاه خاور نزدیک قبرس و مسائل مرتبط با آن مانند امکانات ارائه‌ شده، پرداخته‌‌ایم. امیدواریم این اطلاعات هنگام تصمیم‌گیری شما برای حضور در دانشگاه، مؤثر باشد.

اصلی‌ترین ویژگی‌های دانشگاه خاور نزدیک یا NEU قبرس

فعالیت‌های آموزش دانشگاه خاور نزدیک، از سال ۱۹۸۸ شروع شد. این دانشگاه معتبر به‌واسطه حضور استادان مجرب و پرسنل ماهر، در سراسر اروپا شناخته‌ شده است. در صورت دریافت پذیرش رسمی در دانشگاه خاور نزدیک، شما جزء یکی از ۲۶ هزارنفری خواهید شد که برای ادامه تحصیل از ۱۰۰ کشور دنیا، دانشکده‌های آن را انتخاب کرده‌اند.

مهم‌ترین ویژگی‌های دانشگاه خاور نزدیک، مورد تأیید بودن سیستم آموزشی آن از سوی کشورهای اروپایی است. همچنین این دانشگاه عضو انجمن بین‌المللی دانشگاه‌های سازمان جهانی یونسکو و کشورهای اسلامی است.

نکته جالب در رابطه با دانشگاه خاور نزدیک قبرس، این است که وزارت تحقیقات و فناوری کشور ایران، آن را تأیید می‌کند. به عبارتی دیگر مدارک دریافتی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از دانشگاه خاور نزدیک، در ایران مورد تأیید است.

همچنین درصورتی‌که قصد بازگشت به ایران را داشته باشید، می‌توانید رشته تحصیلی خود را در یکی از دانشگاه‌های ایران بدون مشکل ادامه دهید.

مدارک لازم جهت دریافت پذیرش دانشگاه NEU

شما برای دریافت پذیرش رسمی از دانشگاه خاور نزدیک، باید یک سری مدارک را آماده کنید تا پس از ارائه، درخواست شما مورد ارزیابی قرار بگیرد. البته تمام مدارک لازم برای پذیریش این دانشگاه، در سایت رسمی آن قرارگرفته است که اصلی‌ترین آنها، شامل لیست زیر خواهد بود:

  1. ارائه مدرک دیپلم به همراه ترجمه آن به زبان انگلیسی یا ترکی
  2. ترجمه و ارائه تمام ریز نمرات مقطع دیپلم و کارشناسی
  3. کپی صفحه اول پاسپورت
  4.  معرفی‌نامه
  5. مدرک زبان انگلیسی تافل یا آیلتس

امکانات دانشگاه خاور نزدیک قبرس شمالی

دانشگاه NEU به لحاظ امکانات، یکی از بی‌نظیر ترین مراکز تحصیلی در قبرس شمالی است. وجود کتابخانه بسیار بزرگ با بیش از یک‌میلیون کتاب الکترونیکی و چاپی، یکی از مهم‌ترین امکانات ارائه‌ شده دانشگاه به دانشجویان است.

یکی دیگر از اصلی‌ترین امکانات این دانشگاه به‌ویژه برای دانشجویان بین‌المللی مانند شما، خوابگاه خواهد بود. در صورت حضور در خوابگاه، تمام قبض‌های آب و برق برای شما مجانی است. بدون تردید وجود مهد کودک در دانشگاه خاور نزدیک، فرآیند تحصیل مادران را بسیار آسان‌تر کرده است.

بنابراین اگر دارای فرزند هستید، با خیال آسوده این دانشگاه را برای تحصیل انتخاب کنید. از دیگر امکانات دانشگاه خاور نزدیک برای دانشجویان، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سالن ورزشی
  • کافه و رستوران
  •  بانک‌های بین‌المللی و ملی
  • بیمارستان
  • اداره پست

نتیجه‌گیری

موسسه آموزش عالی بین‌المللی خاور نزدیک، امکان تحصیل در تمام مقاطع تحصیلی کارشناسی تا دکتری را برای شما فراهم کرده است. مطمئناً با تحصیل در این دانشگاه، اعتمادبه‌نفس شما افزایش پیداکرده و همچنین از درخشان بودن آینده خود، می‌توانید مطمئن باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مقالات مرتبط

راهنمای کامل زندگی در قبرس شمالی

راهنمای کامل زندگی در قبرس شمالی

کشور قبرس شمالی که به مروارید کوچک مدیترانه‌ای معروف است، دارای 6 شهر نیکوزیا، گیرنه، فاماگوستا، مورفو، اسکله و لفکه بوده و از فرهنگی متنوع

امنیت قبرس شمالی چقدر است؟

امنیت قبرس شمالی چقدر است؟

در قبرس شمالی هیچ‌گونه ناامنی وجود ندارد. سیستم‌های امنیتی این کشور روزبه‌روز در حال بهبود است، بنابراین به‌راحتی می‌توان نتیجه گرفت که قبرس شمالی را

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم

تا

بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری ملکی یا ایجاد درآمد ارزی و توسعه کسب‌وکارتان را در خارج از کشور به شما توضیح و مشاوره دهیم