راه های ارتباطی با ما:

شماره تماس: 09127337686

ایمیل: info@atilife.com

ویزای قبرس شمالی

مسیر: آتی لایف » قبرس شمالی » ویزای قبرس شمالی
ویزای قبرس شمالی

برای اخذ ویزای قبرس شمالی باید مدارک و شرایط موردنیاز را داشته باشید تا از سوی کشور قبرس شمالی به شما ویزا اعطا گردد. ویزا یک نوع اجازه مشروط موقت و یا دائم می‌باشد که به اتباع خارجی داده می‌شود و اتباع خارجی باید به‌منظور ورود به یک کشور و اخذ اقامت این اجازه‌نامه را دریافت نمایید. ایرانیان زیادی به‌منظور اخذ اقامت موقت در کشور قبرس شمالی اقدام به تهیه ویزای این کشور می‌کنند. توجه کنید کشور قبرس شمالی دارای قوانین مهاجرتی خاص خود است. هر فردی باید متناسب با موقعیت و شرایط خود یکی از انواع ویزای این کشور را دریافت کند.

ویزای کشور قبرس شمالی برای ایرانیان

کشور قبرس شمالی برای مهاجران قوانین سختگیرانه ای وضع نکرده است و مهاجران به‌خصوص ایرانیان به‌آسانی می‌توانند ویزای این کشور را دریافت کنند. برای اینکه بخواهید ویزای این کشور را دریافت کنید باید شرایط لازم را داشته باشید و مدارک خود را به اداره مهاجرت کشور قبرس شمالی ارسال کنید تا آن‌ها با بررسی مدارک شما بتوانند این مدارک را تأیید کرده و ویزای شمارا ارائه دهند.

اخذ ویزای قبرس شمالی

ویزای این کشور را می‌توانید از روش‌های مختلفی اخذ نمایید که هر یک از روش‌ها دارای شرایط و قوانین خاص خود است. افرادی که قصد ادامه تحصیل و زندگی در این کشور را دارند باید برای دریافت ویزای تحصیلی یا کاری و سرمایه‌گذاری اقدام کنند، چراکه تنها با دریافت ویزا می‌توانند به‌صورت موقت اقامت دریافت کنند. البته افرادی که دارای پاسپورت ایرانی هستند می‌توانند به‌منظور هدف گردشگری تا ۳۰ روز در این کشور اقامت داشته باشند و تا پیش از گذشت ۳۰ روز باید به ایران بازگردند. بنابراین برای اینکه بخواهید در این کشور بمانید باید ویزا دریافت کنید تا بتوانید به‌صورت قانونی در این کشور زندگی کنید.

مدارک کلی برای اخذ ویزا در کشور قبرس شمالی

یکی از بهترین کشورهای آسیایی به منظور سرمایه گذاری و تحصیل قبرس شمالی است، به همین دلیل ایرانیان زیادی علاقه مند به دریافت ویزای قبرس شمالی هستند تا بتوانند در این کشور سرمایه‌ گذاری، تحصیل یا زندگی کنند. ولی اخذ ویزا کشور قبرس باید مدارکی شامل پاسپورت با همراه کپی و یک قطعه عکس جدید با حداقل ۶ ماه اعتبار، سند خانه در قبرس شمالی یا اجاره نامه خانه ای که قصد اقامت در آن را دارید، انجام آزمایش های سلامت و تاییدیه محل سکونت در کشور را داشته باشید. البته تهیه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا تنها به نوع ویزا بستگی دارد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی قبرس شمالی

یکی از بهترین کشورهای آسیایی به‌منظور سرمایه‌گذاری و تحصیل قبرس شمالی است، به همین دلیل ایرانیان زیادی علاقه‌مند به دریافت ویزای قبرس شمالی هستند تا بتوانند در این کشور سرمایه گذاری، تحصیل یا زندگی کنند. ولی اخذ ویزا کشور قبرس باید مدارکی شامل پاسپورت به همراه کپی و یک قطعه عکس جدید با حداقل ۶ ماه اعتبار، سند خانه در قبرس شمالی یا اجاره‌نامه خانه‌ای که قصد اقامت در آن را دارید، انجام آزمایش‌های سلامت و تأییدیه محل سکونت در کشور را داشته باشید. البته تهیه مدارک موردنیاز برای اخذ ویزا تنها به نوع ویزا بستگی دارد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا کاری قبرس شمالی

همان‌طور که گفتیم پروسه دریافت ویزای کاری قبرس شمالی نیز متفاوت از سایر روش‌های اخذ ویزا است. دریافت ویزا توسط کارفرمایان برای فرد متقاضی انجام می‌گیرد و در ویزای کاری قبرس شمالی احتیاج به تأیید محل سکونت نیست. فرد متقاضی باید آزمایش‌های سلامت را انجام داده و بعد از حاضر شدن جواب ویزای کاری برای آن صادر می‌شود. دریافت ویزای کاری توسط کارفرما انجام می‌گیرد و همان‌طور که گفتیم فرد متقاضی برای دریافت ویزا لازم نیست کار خاصی انجام دهد.

مزایا و معایب دریافت ویزای کشور قبرس شمالی

از مزایای اخذ ویزای قبرس شمالی این است که افراد می‌توانند به‌صورت موقت در قبرس شمالی اقامت دریافت کنند. مدت اعتبار ویزای این کشور می‌تواند تا ۶ ماه متغیر باشد و اولین دریافت یک ساله یا ۶ ماه است و بعد از مدت اعتبار باید فرد متقاضی آن را تمدید کند. توجه کنید که با دریافت ویزای دانشجویی نمی‌توانید اقامت دائم را دریافت کنید و در کل دریافت ویزا به‌منظور دریافت اقامت دائم در این کشور نیست. البته دریافت ویزای کشور قبرس شمالی نیز معایبی دارد که یکی از آن معایب، زمان بر بودن پروسه دریافت اقامت دائم کشور قبرس شمالی می‌باشد.

دریافت ویزای سرمایه گذاری در قبرس شمالی

علاوه بر مدارکی که در بخش مدارک موردنیاز برای اخذ ویزا بیان کردیم باید نامه تمکن مالی نیز داشته باشید تا بتوانید ویزای کشور قبرس شمالی را دریافت کنید. نامه تمکن مالی می‌تواند از حساب ارزی یا حساب ایرانی یا لیر در قبرس باشد. همچنین افرادی که قصد دریافت ویزا از طریق سرمایه‌گذاری را دارند باید به‌منظور دریافت اقامت موقت یک سوم قیمت املاک خانه خود را پرداخت کنند. درواقع افراد بعد از پرداخت یک سوم قیمت و تشکیل پرونده از طریق وزارت کشور قبرس شمالی شماره‌ای دریافت می‌کنند تا بتوانند روند اقامت خود را به جریان بیندازد. فردی که در کشور قبرس شمالی ملک خریداری می‌کند باید تأییدیه آدرس و مدارک اجاره‌نامه را نیز برای دریافت ویزا به همراه داشته باشد، چراکه هنوز آدرس ملک خریداری‌شده آماده نیست.

جمع بندی

در این مقاله مدارک موردنیاز برای اخذ ویژه کشور قبرس را بیان کردیم و در مورد شرایط دریافت ویزا برای ایرانیان مطلبی ارائه دادیم. همان‌طور که در این مطلب خواندید و متوجه شدید ویزای قبرس شمالی انواع مختلفی دارد و شامل ویزای دانشجویی یا تحصیلی، کاری، ویزای سرمایه‌گذاری و خرید، ویزای توریستی است. با توجه به این موضوع باید قبل از دریافت ویزای کشور قبرس شمالی هدف خود را از دریافت ویزا مشخص کنید. شما با انواع ویزای کشور قبرس شمالی می‌توانید به این کشور سفر یا مهاجرت کنید.

سوالات متداول

مدارک کلی برای اخذ ویزا در کشور قبرس شمالی کدام است؟

برای اخذ ویزای کشور قبرس باید مدارکی شامل پاسپورت به همراه کپی و یک قطعه عکس جدید با حداقل ۶ ماه اعتبار، سند خانه در قبرس شمالی یا اجاره نامه خانه ای که قصد اقامت در آن را دارید، انجام آزمایش های سلامت و تاییدیه محل سکونت در کشور نیاز است.

هزینه دریافت ویزا قبرس چقدر است؟

ویزای قبرس برای ایرانیان کاملا رایگان است.

زبان مردم کشور قبرس شمالی چیست؟

مردم قبرس به زبان های یونانی و ترکی صحبت می کنند. البته که زبان انگلیسی هم بسیار در این کشور رواج دارد.

منابع

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مقالات مرتبط

سرمایه گذاری در قبرس شمالی

سرمایه گذاری در قبرس شمالی

قبرس شمالی اخیراً به‌عنوان یک مقصد سرمایه‌گذاری ایده آل با کیفیت زندگی بالا برای سرمایه‌گذاران خارجی و فرصت‌های تجاری آنها توجه زیادی را به خود

کار در قبرس شمالی

کار در قبرس شمالی

قبرس شمالی امروزه یکی از کشورهای محبوب می‌باشد که تعداد بسیاری از افراد به‌منظور اشتغال، تحصیل، سرمایه‌گذاری، تفریح و اقامت دائم قبرس شمالی را انتخاب

آنچه درخصوص آتی لایف یا انجمن تجار و سرمایه‌گذاران زندگی می‌گویند.

نظرات مشتریان آتی لایف

آنچه دیگران درخصوص آتی لایف یا انجمن تجار و سرمایه‌گذاران زندگی می‌گویند. بسیار خرسندیم که تلاش ما در آتی لایف، آمار رضایت‌مندی نزدیک به 98

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم

تا

بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری ملکی یا ایجاد درآمد ارزی و توسعه کسب‌وکارتان را در خارج از کشور به شما توضیح و مشاوره دهیم