راه های ارتباطی با ما:

شماره تماس: 09127337686

ایمیل: info@atilife.com

کار در قبرس شمالی

مسیر: آتی لایف » قبرس شمالی » کار در قبرس شمالی
کار در قبرس شمالی

قبرس شمالی امروزه یکی از کشورهای محبوب می‌باشد که تعداد بسیاری از افراد به‌منظور اشتغال، تحصیل، سرمایه‌گذاری، تفریح و اقامت دائم قبرس شمالی را انتخاب می‌کنند. چه عواملی سبب محبوبیت قبرس شمالی شده‌اند؟ وجود دلایل بسیار متعدد ازجمله: به‌صرفه بودن زندگی در قبرس شمالی، وجود امکانات متعدد برای اخذ و کسب بورسیه برای ادامه تحصیل، عدم نیاز به ویزا و امکان ورود آسان و بدون دردسر به قبرس شمالی و سایر موارد سبب محبوبیت قبرس شمالی بین مهاجران و ایرانیان شده است. امروزه قبرس یکی از مقصدهای پرطرفدار برای کار بین ایرانیان می‌باشد.

بازار کار در قبرس شمالی

کار در قبرس شمالی امروزه یکی از موضوعات مهم بین طرفداران کار در خارج از کشور می‌باشد. کشور قبرس شمالی از کشورهای محبوبی است که فرصت‌های شغلی ویژه‌ای در بخش‌ها و زمینه‌های مختلف در اختیار افراد قرار می‌دهد و نرخ بیکاری این کشور 2 درصد می‌باشد. در کشور قبرس شمالی استفاده از یورو، دلار، پوند استرلینگ، لیر ترکیه و سایر ارزها بسیار رایج است و همین امر منجر به کاهش نرخ بیکاری این کشور شده است. فرصت‌های شغلی گوناگونی در قبرس شمالی وجود دارد که رایج‌ترین آنها کار در صنعت کشاورزی، خدمات، بخش‌های صنعتی، مشاغل گردشگری، هتلداری و سایر موارد می‌باشند که دارای بازار کار فوق‌العاده‌ای هستند.

شرایط اقتصادی قبرس شمالی

در قبرس شمالی کالاهای مختلفی تولید و به کشور ترکیه صادر می‌شود. عمده‌ترین تولیدات کشور قبرس شمالی که در لیست صادرات می‌باشند عبارتند از: سیمان، سیب زمینی، پوشاک، مرکبات و سایر موارد. اقتصاد کشور قبرس شمالی به بخش‌ تولید داخلی و بخش خدمات همچون: تجارت، گردشگری و آموزش تقسیم می‌شود. واحد پول این کشور لیر ترکیه می‌باشد و این امر دلالت بر دخیل بودن کشور ترکیه به وضعیت اقتصادی کشور قبرس شمالی دارد. حجم گسترده‌ای از بودجه‌ای که صرف کارهای اداری می‌شود از طریق اتحادیه اروپا و یا از طریق کشور ترکیه به کشور قبرس شمالی اعطا می‌گردد.

مجوز کار در قبرس شمالی

برای دریافت مجوزهای کار در کشور قبرس شمالی نیاز است که با انواع مجوزهای این کشور که بر اساس و طبق قوانین آن کشور تصویب‌شده‌اند آشنا شویم. انواع مجوز کار در قبرس شمالی عبارتند از: مجوز اولیه، مجوز اشتغال یا کار برای افراد خارج از کشور یا خارجی‌ها، مجوز کار محدود، مجوز کار مخصوص دانشجوها یا کار دانشجویی، مجوز تأسیس و احداث شرکت‌ها یا کارخانه‌های تجاری. این پنج نوع مجوز کار در قبرس این امکان را به فرد می‌دهند که در صورت اخذ هر کدام از این مجوزها، فرد بتواند در شرایط مختلف به‌راحتی و طبق قانون و به‌صورت قانونی در قبرس شمالی کار را شروع کند.

نتیجه گیری

شرایط کار در قبرس برای افراد خارجی بسیار به‌صرفه بوده و هزینه‌های کمی دارد. کار در قبرس در بخش‌های مختلف بسیار پرسود است و کسب و کارها در بخش‌های صنعتی، کشاورزی، خدماتی، کسب و کارهای مرتبط به صنعت گردشگری، هتلداری و سایر موارد، رونق اقتصادی بسیار خوبی دارند. اخذ ویزای کار در قبرس شمالی و امکان اخذ اقامت دائم و مادام‌العمر در کشور قبرس شمالی برای افراد بسیار راحت است و کافی است یک روند بسیار ساده و آسان اما قانونی را برای دریافت آن طی کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مقالات مرتبط

مهاجرت به قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس شمالی

افرادی که قصد مهاجرت به قبرس را دارند یا می‌خواهند بیش از شش ماه در این کشور بمانند باید اقدام به دریافت مجوز اقامت کنند.

سرمایه گذاری در قبرس شمالی

سرمایه گذاری در قبرس شمالی

قبرس شمالی اخیراً به‌عنوان یک مقصد سرمایه‌گذاری ایده آل با کیفیت زندگی بالا برای سرمایه‌گذاران خارجی و فرصت‌های تجاری آنها توجه زیادی را به خود

آنچه درخصوص آتی لایف یا انجمن تجار و سرمایه‌گذاران زندگی می‌گویند.

نظرات مشتریان آتی لایف

آنچه دیگران درخصوص آتی لایف یا انجمن تجار و سرمایه‌گذاران زندگی می‌گویند. بسیار خرسندیم که تلاش ما در آتی لایف، آمار رضایت‌مندی نزدیک به 98

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم

تا

بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری ملکی یا ایجاد درآمد ارزی و توسعه کسب‌وکارتان را در خارج از کشور به شما توضیح و مشاوره دهیم