راه های ارتباطی با ما:

شماره تماس: 09127337686

ایمیل: info@atilife.com

امنیت قبرس شمالی چقدر است؟

مسیر: آتی لایف » مهاجرت » امنیت قبرس شمالی چقدر است؟
امنیت قبرس شمالی چقدر است؟

در قبرس شمالی هیچ‌گونه ناامنی وجود ندارد. سیستم‌های امنیتی این کشور روزبه‌روز در حال بهبود است، بنابراین به‌راحتی می‌توان نتیجه گرفت که قبرس شمالی را می‌توان مکانی بسیار امن برای زندگی در نظر گرفت.
زندگی در این کشور یکی از بهترین راهها برای محافظت همه جانبه از کودکان می‌باشد تا بتوانند بدون هیچ خطری برای سلامتی به آموزش و توسعه، دسترسی داشته باشند. زنان در این کشور در معرض هیچگونه آسیبی نیستند و می‌توانند با خیال راحت کار کنند.
سرقت در قبرس شمالی در سال‌های اخیر به‌طور قابل‌ توجهی کاهش یافته است هیچ‌کس در این کشور به شما آسیبی نخواهد رساند. رتبه ایمنی قبرس شمالی روزبه‌روز در حال افزایش است و خوشبختانه انتخاب خوبی برای زندگی است.

توضیحی در مورد قبرس شمالی و امنیت آن

قبرس شمالی جزیره‌ای خودمختار در جنوب ترکیه است. پایتخت این کشور، نیکوزیا، تنها پایتخت مشترک جهان بین دو کشور (قبرس شمالی و جنوبی) است. زبان رسمی قبرس شمالی ترکی قبرسی است. اما برخی از ساکنان این کشور به زبان یونانی نیز مسلط هستند.
هزینه زندگی در قبرس شمالی در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی بسیار کمتر است.
این کشور یکی از امن‌ترین کشورهای جهان با بیکاری زیر 5 درصد است که باعث افزایش مهاجرت و اقامت در قبرس شمالی شده است. در مورد امنیت قبرس، باید گفت که میزان جرم و جنایت در این جزیره کوچک مدیترانه‌ای به‌قدری پایین است که از آن به‌عنوان امن‌ترین کشور کوچک جهان یاد می‌شود. به گونه‌ای که می‌توان گفت مردم عموماً بیشتر در معرض خطر آفتاب‌ سوختگی هستند تا دزدی یا سایر جرائم.

دلایل امنیت در جزیره قبرس شمالی

قبرس شمالی مرکز مهمی در قلب مدیترانه است. این کشور در تقاطع اروپا، آفریقا و آسیا قرار دارد. دیدن افرادی که در ساعات اولیه روز و اواخر شب در خیابان‌ها قدم می‌زنند، غیرعادی نیست. نحوه زندگی ساکنان قبرس شمالی یکی دیگر از عوامل ایجاد احساس امنیت در بین ساکنان است.
ازاین‌ پس، مشکلی برای زندگی در شهرهای بزرگ وجود ندارد. شما به‌طورکلی ترافیک، آلودگی هوا و آلودگی صوتی را در کشور قبرس شمالی فراموش می‌کنید. این کشور یکی از بزرگ‌ترین جزایر دریای مدیترانه است، با این‌ وجود حتی نیازی به بستن درب خانه‌تان ندارید، به این دلیل که قبرس با هیچ کشوری درگیری سیاسی ندارد و از طرفی اکثریت جمعیت کشور قبرس شمالی را دانشجویان و مسافران توریست تشکیل می‌دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مقالات مرتبط

راهنمای کامل زندگی در قبرس شمالی

راهنمای کامل زندگی در قبرس شمالی

کشور قبرس شمالی که به مروارید کوچک مدیترانه‌ای معروف است، دارای 6 شهر نیکوزیا، گیرنه، فاماگوستا، مورفو، اسکله و لفکه بوده و از فرهنگی متنوع

تحصیل رایگان در قبرس شمالی

تحصیل رایگان در قبرس شمالی

با اخذ بورسیه تحصیلی به‌ راحتی می‌توانید در دانشگاه‌های معروف این کشور به‌ صورت رایگان تحصیل کنید و جالب است بدانید که این کشور یک

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم

تا

بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری ملکی یا ایجاد درآمد ارزی و توسعه کسب‌وکارتان را در خارج از کشور به شما توضیح و مشاوره دهیم