راه های ارتباطی با ما:

شماره تماس: 09127337686

ایمیل: info@atilife.com

مدارس بین‌المللی قبرس شمالی، شرایط و هزینه‌ها

مسیر: آتی لایف » تحصیل » مدارس بین‌المللی قبرس شمالی، شرایط و هزینه‌ها
مدارس بین‌المللی قبرس شمالی، شرایط و هزینه‌ها

در طول چند سال گذشته رشد چشمگیر و افزایش سطح کیفیت سیستم آموزشی کشور قبرس شمالی، باعث شده است که با استقبال بی‌نظیر مهاجران، به‌ قصد تحصیل مواجه شود. زیرا افراد با تحصیل در مدارس بین‌المللی این کشور، امکان ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه‌های دنیا را خواهند داشت.

امیدواریم مطالب این مقاله در رابطه با شرایط و هزینه بهترین مدارس بین‌المللی قبرس، به شما کمک کند تا بتوانید آینده شغلی روشنی برای خود، ترسیم کنید.

مهم‌ترین شرایط تحصیل در مدارس بین‌المللی قبرس شمالی

آموزش در مدارس کشور قبرس، به زبان انگلیسی بوده و همچنین بیشتر مردم این کشور، به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند. بنابراین در صورت مهاجرت به این کشور باهدف تحصیل در مدارس بین‌المللی، سختی زیادی را متحمل نمی‌شوید.

همه مدارس بین‌المللی این کشور، با سیستم آموزشی انگلیسی یا آمریکایی اداره خواهند شد. این مدارس به شکل روزانه یا شبانه‌روزی، هستند. البته برای ثبت‌نام در مدارس روزانه، باید یکی از والدین شما اقامت دائم این کشور را داشته باشد.

در صورت ثبت‌نام در مدارس شبانه‌روزی، نیاز به حضور دائم یکی از والدین در قبرس نیست. یک نکته جالب در رابطه با مدارس بین‌المللی قبرس، این است که این مدارس، از سطح علمی بسیار بالایی برخوردار هستند. زیرا بیشتر افراد شاغل در این مدارس، تحصیل‌کرده کشورهای انگلیس و آمریکا هستند.

هزینه‌های تحصیل در مدارس بین‌المللی قبرس شمالی

تعداد مدارس بین‌المللی کشور قبرس، بسیار زیاد بوده و معمولاً فعالیت این مدارس، به‌صورت شبانه‌روزی است. همچنین امکان تحصیل در آن‌ها برای تمام مقاطع تحصیلی از پیش‌دبستانی تا دبیرستان فراهم‌شده است. برآورد هزینه تحصیل در مدارس شبانه‌روزی کشور قبرس، بین ۲٬۵۰۰ الی ۱۵٬۰۰۰ هزار دلار آمریکا خواهد بود.

البته در صورت انتخاب مدارس بین‌المللی قبرس شمالی، باید مبلغ بیشتری نسبت به مدارس بین‌المللی فعال در قبرس جنوبی پرداخت کنید. از مهم‌ترین امکاناتی که در این مدارس شبانه‌روزی برای شما فراهم است؛ می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:

  • ارائه بیمه درمانی
  • وجود کتابخانه جامع و کامل
  •  سرویس رفت‌وبرگشت از خوابگاه تا مدرسه
  • ارائه تمام وعده‌های غذایی به‌صورت کامل
  • امنیت بالا

اما هزینه‌هایی مانند پوشاک یا تفریح‌های خارج از محیط مدرسه، بر عهده شخص شما بوده و مدرسه نسبت به این هزینه‌ها، وظیفه‌ای ندارد.

بهترین مدارس بین‌المللی کشور قبرس

مطمئناً با انتخاب کشور قبرس برای ادامه تحصیل، می‌توانید به آینده خود امیدوار باشید. البته برای ادامه تحصیل، حتماً به سراغ مدارس بین‌المللی بروید تا مسیر موفقیت را سریع‌تر طی کنید. مهم‌ترین و معتبرترین مدارس بین‌المللی فعال در کشور قبرس شمالی، شامل لیست زیر هستند:

  • مدرسه بین‌المللی آمریکایی قبرس یا AISC
  • مدرسه سنت جان
  • کالج آمریکایی AEC
  • مدرسه پاسکال

درنهایت

در این مقاله به بیان شرایط، امکانات و هزینه‌های بهترین مدارس بین‌المللی قبرس شمالی پرداختیم. بنابراین اگر دغدغه ادامه تحصیل در یک مدرسه عالی در کنار امکان ادامه تحصیل در معتبرترین دانشگاه‌های سراسر دنیا رادارید، حتماً در مدارس بین‌المللی قبرس شمالی ثبت‌نام کنید تا آینده درخشانی را برای خود رقم بزنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مقالات مرتبط

خرید واحد تجاری در قبرس شمالی

خرید واحد تجاری در قبرس شمالی

خرید ملک تجاری در قبرس شمالی می‌تواند یک گزینه سودآور باشد؛ زیرا مکانی پویا برای بازار املاک و مستغلات است. کلیه ساختمان‌هایی که به‌ منظور

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم

تا

بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری ملکی یا ایجاد درآمد ارزی و توسعه کسب‌وکارتان را در خارج از کشور به شما توضیح و مشاوره دهیم